הפעלות מומלצות לשבתות חמות

כל הרעיונות להפעלות מומלצות לשבתות חמות עם הילדים. המקומות שהילדים לא יפסיקו לדבר עליהם.

ישראל היא מדינה חמה מאוד, ועושה רושם שמדי שנה הטמפרטורות הופכות גבוהות עוד ועוד. בהתאם, כשמחפשים הפעלה ליום הולדת בחודשי הקיץ חשוב לקחת בחשבון גם את החום. למעשה, המלצה זו תקפה גם ללא מעט שבתות בסתיו ובאביב, כשהחמסינים מייצרים גם הם תנאים לא נוחים ליום הולדת בבית (אפילו מזגנים חדישים יתקשו לצנן סלון שמצטופפים בו 30 ילדות וילדים) וגם יום הולדת בגינה ציבורית קרובה אינו אופציה מומלצת (אלא אם כן מחכים לשעות אחר הצהריים המאוחרות, שמטבען פחות מתאימות לילדים קטנים יחסית).
הפעלות מומלצות לשבתות חמות הן כאלה שמציעות גם פאן, גם עניין וגם טמפרטורה סבירה, גם לילדים וגם להורים. בפרט כדאי לשקול חדרי בריחה, אולמות באולינג, משחקיות, בריכות ועוד אפשרות שמציעה יציאה של ממש מהשגרה היא קטיף.

הפעלות מומלצות לשבתות חמות

חדר בריחה
חדר בריחה הוא הפעלה מעולה למוח, ליצירתיות ובעיקר לדמיון. המגוון הרחב של חדרי הבריחה, שפזורים בכל רחבי הארץ, מאפשר התאמה מושלמת לגיל הילדים (החל מסביבות גיל 6-7) ובפרט להעדפות שלהם – יער קסום, עולם ממתקים, פעילות על טבעית, שוטרים וגנבים, הרפתקה בצוללת, הארי פוטר, מסע בזמן, שרלוק הולמס, האוצר האבוד של קפטן קוק, בריחה מבית הספר, מומיות ועוד ועוד אפשרויות משעשעות ומאתגרות בו-זמנית.

באולינג
אם חדר בריחה הוא טרנד חדש יחסית, באולינג הוא בילוי קלאסי שכולם נהנים ממנו – ילדים קטנים, ילדים גדולים יותר וגם מבוגרים. היתרון העיקרי של אולם הבאולינג, מעבר להיותו ממוזג היטב כך שנעים לשהות בו גם בימים הלוהטים ביותר, הוא שהמסלולים מתאימים את עצמם לכל מי שמגלגל את הכדור אל הפינים, כשעבור הילדים הקטנים ניתן להוסיף גדרות בשוליים וסטנד שממנו ישלחו את הכדור אל היעד – בדרך זו כל אחד זוכה לאתגר מותאם עבורו, וכשמוסיפים לתמונה מוזיקה שמחה, תפאורה ססגונית ותאורה עדכנית, ההנאה מובטחת.

בריכה
בריכה היא באופן כללי בילוי כיפי לשבת חמה, ולכן גם כשמחפשים הפעלה ליום הולדת בעונת הקיץ כדאי לקחת בחשבון את האופציה הזו. חשוב לזכור שישנן בריכות שהופכות לעמוסות במיוחד בימי שיא החום, ולחפש בריכה שערוכה לקיים חגיגות יום הולדת – הן מבחינת המרחב שמוקדש לכך במים והן מבחינת האפשרויות להעשרת המסיבה.

פקטור משמעותי נוסף בבחירה הוא המיקום – כשמדובר על יום הולדת של ילדים יחסית צעירים, כך שההורים של כל החברים נדרשים להביא אותם אל הלוקיישן שבו נערכת המסיבה, מיקום רחוק ולא נגיש עלול להרתיע חלק מההורים ולהקשות על כל האורחים להגיע. מצד שני, אם ההורים משתתפים במסיבה ונהנים מהמים הצוננים, מן הסתם גם בריכה מעט רחוקה תתקבל בברכה.

משחקיה
משחקיות מושקעות הן תמיד מקום מצוין לערוך בו ימי הולדת לקטנטנים – החל מגיל שנתיים-שלוש ועד בני ובנות 7-8 – ובפרט כך הדבר בשבתות החמות. הדגשים החשובים בבחירת משחקיה הם התאמה לגיל הספציפי של החוגגים, מרחב גדול מספיק בהתאם למספר הילדים שצפויים להשתתף במסיבת יום ההולדת, הניסיון של צוות המקום בארגון מסיבות שכאלה (שבאופן טבעי שונות מפעילות רגילה במשחקיה) וכמובן עוצמת המזגן במקום...

קטיף
אמנם קטיף מתבצע מחוץ לבית וללא מזגן, אולם ישנם מקומות רבים שבהם הפעילות המהנה הינה בצל כך שהחום נסבל ובפרט אם מקפידים על לבוש מתאים, קרם הגנה מהשמש ושתיית מים מרובה. היתרון העיקרי של פעילות מומלצת זו הוא היציאה מהשגרה ומהבית, ובנוסף נהנים הילדים וההורים מהעונג שטמון בפירות טריים ומובחרים – הן בפני עצמם והן בזכות העובדה שקטפנו אותם במו-ידינו.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


אוהד מימרן - במופע סטנדאפ פרטי
כל הארץ

אוהד מימרן - במופע סטנדאפ פרטי

מופע מושלם לאירוע מושלם. סטנדאפ בועט וציני על הזוגיות, החיים בארץ וכל מה שבוער.

5 המלצות

אשר קנר סטנדאפ וסיפורים
כל הארץ

אשר קנר סטנדאפ וסיפורים

כשסטנדאפ ומספר סיפורים נפגשו... קבלו אירוע מצחיק ומרגש כאחד! רעיון מושלם לחגיגה.

5 המלצות

מקדש אנוביס
שרון

מקדש אנוביס

חוויה מרתקת ומאתגרת במיוחד, חדר מושקע ומפואר עם חידות איכותיות!

קווסט ליין - מתחם חדרי בריחה
צפון

קווסט ליין - מתחם חדרי בריחה

היומולדת הזה הולך להיות שונה ומאתגר במיוחד. הארי פוטר, שומרי הגלקסיה ועוד חדרים.

החל מ:₪63

4 המלצות