הפעלות גיבוש למבוגרים

אלו ההפעלות השוות ביותר שמומלץ להוסיף ליום הזה כדי להפוך אותו לחווייתי ומהנה במיוחד.

בכל מקום עבודה נמצאים אנשים שונים ומגוונים שלרוב לא היו מתחברים או נפגשים במהלך חיי היומיום. זה היופי במקומות עבודה, בדרך הזו ניתן להיחשף לקשת רחבה של אנשים מיוחדים. זוהי הזדמנות להכיר אנשים ששונים ממעגל החברים הקרוב לנו, כמו חברי ילדות, שכנים ומשפחה. וכך אולי ליצור חברויות חדשות ונהדרות שאסור לפספס.

כדי להגיע למצב של חברויות בעבודה, צריך לרכוש את האמון אחד של השני באמצעות היכרות מעמיקה, שיחות מזדמנות בהפסקות ולעיתים מפגשים חברתיים לאחר שעות העבודה. אחד מהפתרונות לחיבור האולטימטיבי בין קולגות לעבודה הוא עריכת ערב גיבוש לכל העובדים. כך כולם יוכלו "לצאת" מהמסגרת של העבודה, להשתחרר ולהיפתח יותר אחד כלפי השני.

הפעלות גיבוש למבוגרים

אם אתם מתכננים ערב או יום גיבוש לכל העובדים לצורך גיבוש ואיחוד בין כולם, אלו ההפעלות השוות ביותר שמומלץ להוסיף ליום הזה כדי להפוך אותו לחווייתי ומהנה במיוחד:

שירה בציבור

מוזיקה תמיד מחברת בין כולם. בין אם בגלל העדפה של סגנון מוזיקה מסוים, ובין אם אחד אוהב לשיר והשני אוהב לנגן. חיבור של אנשים בעזרת מוזיקה עוזר לפתח שיחות עמוקות אחד עם השני, ולהרגיש ביטחון ושחרור בין כולם.

כדאי לשלב ביום הגיבוש פעילות מהנה בין כולם הכוללת מוזיקה. שירה בציבור תמיד תוכל לעשות את העבודה ולגבש את כולם. בחרו שירים פופולריים שאהובים על כולם, גם שירים מודרניים שיתאימו לצעירים שבחבורה וגם כאלו מעט ישנים שיעוררו נוסטלגיה אצל כולם.

סדנת צחוק

דרך נהדרת להשתחרר וליהנות בין אנשים שונים היא פשוט לצחוק! בסדנת הצחוק יגיעו מפעילים וסטנדאפיסטים שישעשעו את כולם עם בדיחות, משחקים, פעילויות והרבה הרבה הומור.

המפעילים ילמדו מבעוד מועד על המשתתפים ואופי האירוע כדי להצליח להפעיל את כולם, ולגרום גם לביישנים בחבורה להיפתח ולשתף פעולה. זוהי הזדמנות נהדרת לכל העובדים לראות כיצד הבוס בעבודה "זוכה" לקבלת בדיחות וצחוק על חשבונו, ורוב הסיכויים שזהו הדבר שיצליח לגבש בין כולם. כך שניתן לומר שיום הגיבוש הוכתר כהצלחה גדולה.

משחקי חברה

משחקי החברה המשותפים הם דבר מגבש עוד מהתקופה שהיינו ילדים. זוהי הדרך שכל אחד מאתנו עבר כדי להכיר חברים חדשים בשכונה, בגן ובבית הספר. בעזרת הזמן שבילינו יחדיו במשחקים שונים וכיפיים למדנו מהי חברות וכיצד מהנה לשמר אותה במשך השנים.

לכן אם אתם מעוניינים לגבש בין אנשים שונים שלא מכירים אחד את השני, שלבו מספר משחקי חברה מיוחדים שיאחדו בין כולם. מומלץ לבחור במשחקים הדורשים חלוקה לקבוצות, כך שיתוף הפעולה בין כל חברי הקבוצה ישבור את הקרח וישחרר את כולם.

סדנאות מעשיות

במידה ומדובר בקבוצה גדולה של אנשים המעוניינים לצאת לפעילות משותפת ומגבשת, מומלץ לבחור באחת מהסדנאות המעשיות המתקיימות בכל מקום בארץ. קיימות סדנאות שונות ומגוונות בהם המשתתפים יכולים לקחת חלק פעיל. החל מסדנאות בישול המשלבת הרצאה קצרה על סוגי מאכלים שונים יחד עם בישול מעשי מצד המשתתפים, סדנאות שוקולד טעימות ועד סדנאות יצירה מגוונות המחברות את כל המשתתפים לצד האמנותי הקיים בהם.

 מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


דניאל כהן סטנדפיסט לא שגרתי
כל הארץ

דניאל כהן סטנדפיסט לא שגרתי

מופע לא שגרתי, שנון, מקורי שיקרע אתכם מצחוק, כתיבה מקורית והתאמה לסוג האירוע.

לא עודכן מחיר

7 המלצות

בריכת מיטל
מרכז

בריכת מיטל

נמאס לכם ממועדון/ אולם? הגעתם למקום הנכון! חגיגה קיצית עם משחקים, מתנפחים, אוכל ועוד.

לא עודכן מחיר

14 המלצות

הקרנבל של טל - גיבורות וגיבורי על
שרון, מרכז, ירושלים, דרום

הקרנבל של טל - גיבורות וגיבורי על

חגיגה של גיבורי על! החבילה המושלמת ליומולדת של גיבורים, משחקים, בועות מתוקות ועוד הפתעות.

לא עודכן מחיר

11 המלצות

GO FOR IT מתנפחים
כל הארץ

GO FOR IT מתנפחים

מתנפחים יחודיים ומטריפים שישגעו לכם את החגיגה! כדורגל שולחן אנושי, דוכנים, שולחנות משחק ועוד.

החל מ:₪500

0 המלצות