המקומות המושלמים לאירוע שלכם

כל המקומות המושלמים לאירוע שלכם. איפה כדאי לחגוג יום הולדת, מה היתרונות והחסרונות של כל מקום ולמי זה מיועד.

המקומות המושלמים לאירוע שלכם

תכנון מסיבת יום הולדת מושלמת כרוך בהחלטות רבות. אחת החשובות שבהן היא הלוקיישן של האירוע – שבמידה רבה משפיע גם על אופי האירוע. הבחירה הראשונה היא האם לקיים את יום ההולדת אצלכם בבית או מחוצה לו, וכשבוחרים לצאת מהבית האפשרויות כמובן רבות ומגוונות מאוד. אז הנה מגוון מקומות ליום הולדת מושלם:

יום הולדת בבית

יום הולדת ביתי הוא מצד אחד אופציה נוחה מאוד – אין צורך לנסוע לשום מקום, אבל מצד שני הוא עלול ליצור בלגן של ממש אצלכם בסלון, ולא כולם יכולים לעמוד במראה של כאוס שכזה... בדרך כלל האופציה של יום הולדת בבית מתאימה בעיקר לגילאים הצעירים יחסית, החל משנתיים-שלוש ועד 8-9, וככל שהילדים גדלים מתגברת גם ההעדפה לימי הולדת מחוץ לבית. יחד עם זאת בסביבות גיל 15-16 אפשר שוב לערוך יום הולדת אצלכם בסלון – למשל ערב קריוקי שמח, כשבמקרים אלה יש לקחת בחשבון שהשכנים עלולים לשמוח פחות ובמיוחד אם המסיבה תימשך עד לשעות הערב המאוחרות.

בכל מקרה יתרון נוסף של יום הולדת בבית הוא העלות הנמוכה יותר, שכן אין צורך לשכור מקום מיוחד. אם שוכרים את שירותיו של מפעיל, המחיר יהיה לרוב כמה מאות שקלים, ואם ההורים לוקחים יוזמה ומארגנים בעצמם פעילויות מהנות, הסעיפים היחידים שיישארו בתקציב הם כיבוד והפתעות לאורחים.

המקומות המושלמים לאירוע שלכם

יום הולדת בפארק

עוד אופציה שחוסכת את התשלום על לוקיישן היא פארק רחב ידיים, אבל כדאי קודם כל לוודא שהרשות המקומית שבה אתם חיים מאפשרת קיום אירועים במרחב הציבורי. לשם כך מומלץ להתייעץ עם הורים אחרים שכבר ניסו את האופציה או אפילו עם אנשי הרשות המקומית עצמם – בחלק מהמקרים ניתן לערוך אירועים צנועים יחסית, שלא פוגעים ביכולת של תושבים אחרים ליהנות מהבילוי בפארק, ואם תקפידו על כך (וכמובן תקפידו גם לאסוף את כל האשפה בסוף המסיבה), זהו לוקיישן שמצד אחד שומר על הבית שלם ומצד שני לא מוסיף סכום נכבד לעלות יום ההולדת.

אופציה זו מתאימה לכל הגילאים, ובאופן טבעי בדרך כלל מנצלים אותה בחודשי הסתיו והאביב. בקיץ מומלץ לערוך ימי הולדת בפארק רק בשעות אחר הצהריים, כשהשמש פחות עוצמתית ומסוכנת.

יום הולדת במשחקיה

משחקיה היא לוקיישן מושלם עבור יום הולדת לבני 3-4 וגם ילדים מעט גדולים יותר (5-6 ואפילו 7-8) יכולים ליהנות מאוד מאירוע שמתרחש בזירה שכולה משחקים, צבע ואטרקציות. חשוב לבחור משחקיה שמתאימה לגיל החוגגים באירוע הספציפי שלכם, ודגש נוסף הוא גודל המקום – כך שלפעוטות ולזאטוטים לא יהיה צפוף מדי. במרבית המשחקיות והג'ימבורים ישנו גם צוות שמיומן בעבודה עם ילדים, הפעלות לילדים ולילדות ומרחב נעים להורים, כך שלא רק חתן/כלת השמחה חוגגים אלא גם ההורים יכולים ליהנות מאוד מהמסיבה.

גם עבור ילדים גדולים יותר ישנם אולמות משחק מתאימים – ובפרט מתאימות האופציות של קרבות לייזרים מלהיבים והבאולינג הוותיק והחביב. טווח המחירים של יום הולדת במשחקיה הוא באופן טבעי רחב למדי, כשבאופן עקרוני הוא פחות יותר שקול לעלות מפעילה איכותית אצלכם בבית.

יום הולדת בחדר בריחה

חדרי בריחה הם טרנד לוהט וגם כשעל הפרק מסיבת יום הולדת זוהי בהחלט אופציה שכדאי לשקול. ישנם חדרי בריחה שמתאימים גם לילדים החל מגיל 8, ואילו נערים ובני נוער כבר ימצאו מגוון רחב מאוד של אפשרויות. עלות יום הולדת בחדר בריחה עשויה להיות מעט גבוהה יותר ביחס לאפשרויות הקודמות.

יום הולדת במועדון

כשהילדים גדלים ורוצים להרגיש עוד יותר כמו גדולים, מתווספת גם אופציית המועדון. בפרט נהוג לקיים מסיבות בת מצווה ובר מצווה במועדון מושקע, וגם סוויט סיקסטין במועדון הוא מסורת שמתחילה להשתרש בארץ בהשפעת ארה"ב. הדגש העיקרי בבחירת מועדון ליום הולדת הוא רישיון עסק תקף (כדי שחלילה לא תגלו ביום האירוע שהמקום נסגר בצו בית משפט), ועוד כדאי לוודא מה כוללת החבילה שמציע כל מועדון כדי שהאירוע שלכם יהיה אכן מרשים. העלות, באופן טבעי, כבר גבוהה יותר ביחס לימי הולדת בבית, בפארק או במשחקיה.

יום הולדת בווילה

יום הולדת בווילה מתאים בעיקר לבני ובנות ה-18 ומעלה, ולעתים ייערך גם יום הולדת של פעוט או זאטוט בלוקיישן יוקרתי שכזה, כשבמקרים אלה מן הסתם מדובר על חגיגה משפחתית ולאו דווקא על מסיבה לבני ובנות 3 או 4... המגוון העצום של הווילות בכל רחבי הארץ והשוני הרב בין המקומות מבחינת הגודל, רמת האבזור והפאר גורמים לכך שגם טווח המחירים יהיה רחב מאוד, אם כי באופן כללי זוהי האופציה היקרה ביותר. מצד שני, מדובר במסיבה שלרוב נמשכת סופשבוע שלם, כך שגם השמחה רבה במיוחד.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


בובדים - יוצרים תופרים ונהנים
שרון, מרכז

בובדים - יוצרים תופרים ונהנים

בואו ניצור,נתפור ונעצב כריות,כיסויים לנייד,תיקי ג'ינס ועוד עם המון חומרים מיוחדים וחיוכים.

41 המלצות

הקופים שימי ושולה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

הקופים שימי ושולה

חגיגה משגעת מבית יוניקי ורועיקי עם שימי ושולה הקופים! משחקים, סטנד אפ ועוד.

14 המלצות

פיגוזיאדה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

פיגוזיאדה

אולימפיאדת ילדים מאתגרת מצחיקה ומדליקה - הבנים והבנות נלחמים על המדליות.

11 המלצות

סולו קלאב - המקום המושלם
מרכז

סולו קלאב - המקום המושלם

המקום המושלם לכל חגיגה! צלם, אוכל, מסיבת פולמון, ליווי מלא מהתחלה עד הסוף.