מזמינים את החברים: הזמנות לחגיגה

כשהיינו ילדים חילקנו הזמנות לכל ילדי הכיתה ואפילו השכבה. האם ילדיכם עושים זאת גם כיום? קרמל בהזמנה מרגשת במיוחד!

יש שתי אמיתות נכונות לגבי ילדים (שתיים מתוך המון אמיתות כמובן): הם מוחשיים מאוד ואוהבים הפתעות והמון צבעים וקשקושים. את שני הדברים הללו תוכלו לשלב יחד בצורה מושלמת בתוך דבר אחד פעוט; דבר שכמעט ולא מייחסים לו היום חשיבות בעידן הקבוצות ה-What´sApp והאירועים בפייסבוק. הצלחתם לנחש? נכון! הזמנה ליום הולדת. אתם יודעים, דף הנייר הקטן הזה שהיינו מחלקים בכיתה ממש שבוע לפני יום הולדתנו. כרגע אין יותר נרגשים מאיתנו לעדכן את אלו המחפשים להחזיר עטרה ליושנה כי הזמנות ליום הולדת חוזרות ובגדול! קראו אלו הזמנות תוכלו לעצב בעצמכם ואלו הזמנות תוכלו לקנות. קדימה לעבודה! יש עוד המון דברים להספיק לקראת החגיגה ועל האורחים לקבל הזמנה אישית למסיבת השנה.

הזמנה אישית מאיתנו אליכם

הזמנה ליום הולדת בעיצוב אישי


איך תוכלו לעצב הזמנה ליום הולדת באופן אישי? יש מספר אופציות צבעוניות ומיוחדות. האופציה הראשונה היא להכין הזמנה מבריסטולים, צבעים ומדבקות צבעוניות. הנסיכים שלכם ואתם תבלו יחד זמן איכות ותכינו הזמנות ליום הולדת בעבודת יד. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את צורת ההזמנה (ניתן להעתיק או לצייר דמות טלוויזיונית או כל דמות אחרת), לגזור, לצבוע ואף להדביק גזרי נייר שונים; לקשט, לכתוב את כל פרטי האירוע בצידה השני והרי לכם הזמנה מעוצבת אישית. האופציה השנייה היא להלביש את ילד או ילדת החגיגה במיטב מחלצותיהם, לערוך צילומי סטודיו איכותיים ולבסוף לגשת אל בית הדפוס הקרוב לאזור מגוריכם ולהדפיס גלויה מיוחדת. יש לכם רעיונות נוספים לעיצוב מקורי? שתפו אותנו.

קנוי, אך בהחלט עושה את העבודה!


אין מנוס. כדי להתפרנס בכבוד, אתם ההורים נאלצים לעבוד שעות נוספות ולכן לא תמיד מוצאים את הזמן המתאים להכין הזמנות ליום הולדת. לא נורא. אם בכל זאת אתם מעוניינים להעניק לילדים מניחוחות העבר, גשו לחנות הצעצועים הקרובה לביתכם וקנו הזמנות מוכנות. אך כמובן, אל תתעצלו וזיכרו כי זוהי בכל זאת יום הולדתו של האוצר שלכם ובשל כך הזמנה ליום הולדת חשובה ביותר. אם ברצונכם לשדרג את ההזמנה הקנויה, יש לכך מספר חוקים: ראשית ביחרו הזמנה ממותגת עם דמות טלוויזיונית שהנסיך או הנסיכה אוהבים. שנית, מלל ההזמנה אמור להיות מקורי ומזמין. חברו למשל שיר קצר של חמש שורות על הילד, שלבו במלל חרוזים ועוד.הזמנות ליום הולדת – הוסיפו ערך מוסף


נסכם ונאמר כי קיים טרנד נוסף בגזרת הזמנות ליום הולדת - מגנטים למקרר עם הכיתוב "Save the Date". אמנם באופן רשמי המגנטים מיועדים יותר לחגיגות ברית או בריתה, חגיגת יום הולדת שנה או בר ובת מצווה, אך תוכלו להפתיע את אורחיכם גם כהזמנה למסיבה "רגילה". נגדיל ונאמר כי הזמנה ליום הולדת חוצה מגדרים לכן אין זה משנה אם אתם עורכים יום הולדת לבן או לבת. בנוסף אלו החושבים כי ההזמנות הן נחלתן של ימי הולדת לגיל הרך או לתלמידי בית הספר היסודי טועה. תתפלאו לשמוע כי ישנן הזמנות מקוריות ומעוצבות גם לגילאי התיכון ולגילאים המובגרים יותר.

יש לכם רעיונות נוספים ויצירתיים לא פחות? הכנתם הזמנה מקורית משלכם ואתם רוצים לשתף אותנו? נשמח מאוד.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


חד קרן מסיבת פיג'מות ייחודית
כל הארץ

חד קרן מסיבת פיג'מות ייחודית

יומולדת פיג'מות חד קרן / פלמינגו לחוויה חלומית ומושלמת עם משחקים, מסיבת פול מון ועוד.

16 המלצות

נדב סגל החוויה שבאירוע
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

נדב סגל החוויה שבאירוע

יוצרים חוויות עם מבחר סדנאות אימפרוביזציה מצחיקות, משחקי חברה, הפעלות גיבוש ועוד

8 המלצות

באמבולה תיאטרון בובות לילדים
נבדק
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

באמבולה תיאטרון בובות לילדים

מסיבה עם תיאטרון הבובות באמבולה, חוויה של יומולדת איכותי ומרגש, גם לילדים וגם להורים.

35 המלצות

ליה שומרת היער
שרון, מרכז

ליה שומרת היער

ליה שומרת היער וטאי הדרקון חוגגים לכם יומולדת של פעם בחיים עם משימות ואתגרים.

15 המלצות