הפקת יום הולדת לפי השפעות החברה

כל מה שעומד מאחורי תהליך הפקת ימי הולדת וכיצד החברה משפיעה עלינו ועל ילדינו בכל שלב ושלב.

ילדים זה שמחה, וברכה – וגם, כפי שיודעים ככל ההורים, הוצאה כספית בלתי מבוטלת. בפרט כשמגיע הזמן לחגוג להם יום הולדת, אז צצה הדילמה כמה נכון להשקיע מבחינה כספית בילדים לקראת ימי ההולדת שלהם, כשגם לחברה ישנה השפעה משמעותית על ההחלטה הסופית.

מסיבה ייחודית – חוויה אמיתית לילדים
אמנם ישנם לא מעט מקרים שבהם ההורים רוצים להרשים את הסביבה ובהתאם מארגנים הפקת ענק ליום ההולדת ואף משתמשים בחברות הפקת ימי הולדת כדי שהכל יצא מושלם. חשוב לזכור שיום הולדת יש באמת רק פעם בשנה, ושעבור הפעוטות והזאטוטים מדובר באירוע מרגש מאוד. ההתרגשות לקראת יום ההולדת מתחילה זמן רב לפניו, מגיעה לשיא כמובן באירוע עצמו ונמשכת גם אחרי שהאורחים מתפזרים – ואם השגרה, בסופו של דבר, אולי נעימה אבל גם קצת משמימה, כדאי שיום ההולדת, אותו יום יחיד ומיוחד בשנה, יהפוך באמת לאירוע חד-פעמי שייזכר לטובה במשך זמן רב, גם אם הדבר מחייב השקעה כספית.

השפעות החברה שיגרמו לכם לתהות לגבי הפקת יום ההולדת

מה הילדים רוצים?
אחת הדרכים לנטרל את השפעת היתר של החברה על רמת ההשקעה ביום ההולדת היא לברר עם הילדים מה הם באמת רוצים. לפעמים תגלו שבן ה-5 או בת ה-10 בכלל לא רוצים מסיבה גדולה מדי או הפקה יום הולדת ראוותנית, ושבעצם החלום שלהם הוא יום הולדת זול וצנוע יותר בבית. אם הם רוצים הפעלה, כדאי לנסות לברר למה – האם גם הם מושפעים מהחברה ומהרף שהציבו ילדים אחרים בגן או בכיתה, או שמא הם פשוט רוצים ליהנות ולספק הנאה גדולה לכל החברים שלהם. בכלל, הפקת יום הולדת וכל תהליך התכנון יכול להיות גם הזדמנות מצוינת לשיחה כנה עם הילדים על נורמות חברתיות וחשיבות השמירה על מי שאנחנו, על השקעה כספית ביחס לתמורה הצפויה ואפילו על מותגים ומחירים ומה חשוב באמת (הכל כמובן בהתאם לגילם של הילדים).

להרשים בלי להגזים
על-מנת שהילדים שלנו יוכלו להרגיש באמת כמו מלכים ליום אחד, רצוי לפרגן להם יום הולדת מרשים – ואפשר לעשות זאת גם בלי להגזים. המלצה אחת היא לערוך חגיגה מושקעת מאוד פעם בשנתיים ובשנה השנייה "להסתפק" באירוע צנוע יותר (וכמובן לא פחות משמח), ועוד אפשרות היא למשל להשקיע בהפעלה אבל לוותר על קייטרינג אלא להכין בעצמכם כיבוד צבעוני, טעים ובריא.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


ביידריסטה סטיילינג
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

ביידריסטה סטיילינג

בואו לגלות את השיק האישי שלכם! סדנה כייפית שתגלה לכם את כל הסודות הכי חשובים.

9 המלצות

דדי הגולש במופע סטנדאפ
כל הארץ

דדי הגולש במופע סטנדאפ

דדי "הגולש" גל מגיע לעשות לכם סטנדאפ בלי גבולות וקצת אחר, מצויד בסקטבורד והמון צחוק.

5 המלצות

Timeoutescape רשת חדרי בריחה
מרכז

Timeoutescape רשת חדרי בריחה

חגיגת הכל כלול בחדרי הבריחה המטריפים שלנו: חדר יומולדת, חטיפים, פיצה ו60 דק' של הנאה.

7 המלצות

עלם חן - אמן חושים
הטבה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

עלם חן - אמן חושים

מופע מרהיב שיתעתע בחושים שלכם וייקח אתכם אל עולם הנסתר והתת מודע.

3 המלצות