דרשות בר מצווה

דרשות מגניבות לבר מצווה

אחד החלקים המרגשים והיפים ביותר בחגיגת בר מצווה הוא החלק בו הילד, שהפך כבר לגבר, אומר דרשה לכבוד האירוע בפני כל המוזמנים.

נהוג שהדרשה כוללת את סיפור חייו של חתן השמחה, רקע על המשפחה וההורים וכמובן תודות וברכות לכל המשפחה והמוזמנים – "ותודה להוריי שהביאוני עד הלום..."
 

דרשה בסגנון הזה היא אכן מרגשת, אך כלל לא מקורית. מכיוון שכולם רגילים לשמוע בכל אירוע בר מצווה דרשות בסגנון הזה, זה מעט משעמם מכיוון שאלו דרשות שאינן מיוחדות ומפתיעות. אם אתם לא רוצים להיות כמו כולם, ולהפתיע את האורחים עם דרשה מקורית ומגניבה – מוזמנים לקבל רעיונות והשראות שהכנו במיוחד עבורכם:

דרשות מגניבות לבר מצווה
 

דרשה בסגנון סטנד אפ משעשע

כולם אוהבים סטנד אפ. לכן, מומלץ מאוד לערוך את דרשת בר המצווה בסגנון סטנד אפ מפיל מצחוק. במקום לכתוב את הדברים הנדושים, פשוט ערכו את כל סיפור החיים של הנער והסיפור של המשפחה בסגנון מערכון קורע מצחוק.
זה הזמן לספר את כל הסיפורים המשעשעים שקרו למשפחה ולנער במהלך השנים, לחשוף את הפדיחות שסבתא עושה כאשר יוצאים לחופשות משפחתיות, ובאיזה פיג'מה מצחיקה הדוד האהוב ישן בכל לילה. בדרך הזו של יצירת סטנד אפ מהדרשה תוכלו לגרם לכולם להקשיב, וגם להצחיק את כולם ולהכניס אותם לאווירה המיוחדת של הערב.
 

דרשה בסגנון שיר ראפ מקורי

רעיון לסגנון דרשה נוסף, המיועד במיוחד לנערים היצירתיים מבינכם, הוא דרשה בסגנון שיר ראפ מקורי ומיוחד. סגנון שירי הראפ פופולריים מאוד בשנים האחרונות, ומיוחד בשנת 2019. המון אמנים וראפרים צעירים נחשפים עם סגנון המוזיקה הייחודי שלהם.
 

שיר הראפ מאופיין כבר מלפני שנים רבות כדרך להביע מחאה כלשהי, או כדרך להביע את הדברים שחושבים עליהם. כך באמצעות דרשה בסגנון ראפ הנער יוכל לשיר בחרוזים את כל הדברים שיש לו לומר – על החוויות שהוא עבר עם החברים מהשכונה, מבית הספר וכמובן עם המשפחה האהובה. 
מומלץ לבחור פזמון קליט וקצר לשיר הראפ, כך שכל המוזמנים יוכלו להצטרף לשירה בחלקים של הפזמון הקליט. כדי שכל המילים יהיו מובנות לכולם, בקשו ממנהלי האירוע להקרין את מילות השיר על גבי מסך גדול שיוצב מאחורי הנער ששר.
 

דרשה משפחתית בשילוב ריקוד היפ הופ מדליק

רעיון נוסף ומקורי לדרשה מדליקה כולל ריקוד היפ הופ סוחף ומיוחד. בחרו כל המשפחה שיר אהוב, וערכו את מילות השיר בהתאם לדרשה שהנער יבחר להגיד. כך כאשר יגיע שלב הדרשה, הנער ייכנס לרחבה בצעי ריקוד וידהים את כולם עם ריקוד היפ הופ מקפיץ בליווי רקדנים מקצועיים, בזמן שאתם המשפחה תשירו את השיר הנבחר ואת המילים הנבחרות לדרשה.

דרשות בר מצווה
 

זוהי דרשה מומלצת במיוחד, מכיוון שכך כל המשפחה יכולה להשתתף ביחד בהכנת הדרשה. ניתן למצוא מגוון חברות מקצועיות שיוכלו להכין את ילדכם עם ריקוד ההיפ הופ ביום האירוע, וגם יגיעו באותו ערב כדי ללוות אותו בריקוד המיוחד.מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

איך לארגן בר / בת מצווה בזול

איך לארגן בר / בת מצווה בזול

13/03/2019 12:38:28

הילד או הילדה שלכם הגיעו לבגרות אבל יש לכם תקציב מצומצם לחגיגה? לא קרה כלום. איך לארגן בר ובת מצווה בזול - המדריך המלא.
חוגגים 12-13 - כל הטיפים לאירוע המושלם

חוגגים 12-13 - כל הטיפים לאירוע המושלם

11/04/2019 12:45:11

ככל שתתחילו מוקדם יותר לתכנן את כל האירוע, כך תוכלו להבטיח לילדכם את האירוע המושלם עבורו. גלו עכשיו איך עושים זאת בצורה מושלמת.
מזל טוב - חוגגים בר בת מצווה בגדול

מזל טוב - חוגגים בר בת מצווה בגדול

11/04/2019 12:48:12

הילד או הילדה הגיעו לגיל מצוות? מזל טוב ובשעה טובה - זה הזמן לארגן להם אירוע מיוחד ומרגש שהם לא ישכחו אף פעם.
ברכות לבר מצווה

ברכות לבר מצווה

28/07/2019 14:45:24

הפתיעו את חתן בר המצווה עם ברכות בר מצווה מקוריות. הכינו לו ברכות לבר מצווה אישיות מן המשפחה.
שמלות בת מצווה - רעיונות, טיפים ועצות

שמלות בת מצווה - רעיונות, טיפים ועצות

17/10/2019 10:11:48

הנסיכה של הבית חוגגת אוטוטו בת מצווה? מזל טוב ובשעה טובה! איך בוחרים את השמלה המושלמת? כל הטיפים והעצות לפניכם.
איך לזכות בטיול מצוות בלתי נשכח

איך לזכות בטיול מצוות בלתי נשכח

22/12/2019 13:35:39

כל נער ונערה שהגיעו לגיל המצוות מצפים לאירוע המיוחד שהם יחגגו יחד עם כל המשפחה. כדי לסמל את הגיל המיוחד הזה, יש צורך לחגוג את האירוע כמו שצריך
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר