דפי צביעה ליום הולדת

אם חיפשתם דפי צביעה ליום הולדת חגיגיים וצבעוניים יש לנו מה להציע לכם.

אם חיפשתם דפי צביעה ליום הולדת חגיגיים וצבעוניים יש לנו מה להציע לכם. אצלנו תוכלו למצוא עשרות של מפעילים שידאגו לכם למגוון דפי צביעה מדמויות מוכרות ואהובות מסרטים, סדרות ותוכניות טלוויזיה. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לדאוג לצבעי פסטל או אפילו צבעי גועש ולהנות מעשרות של דפי צביעה ליום הולדת.

דפי צביעה ליום הולדת

הזמנתם ליצן או ליצנית למסיבה של ילדכם? השנה החלטתם שאתם עורכים את המסיבה בכוחות עצמכם? בין אם החלטתם כך או אחרת, תמיד כדאי להוסיף נדבך נוסף לאירוע השמח ביותר בשנה: דפי צביעה. אנו שמחים שבחרתם בפורטל שלנו. כאן תמצאו דפי צביעה לימי הולדת מכל הסוגים, המותאמים לכל הגילאים: דורה, ברבי, צבי הנינג´ה, ספיידרמן ועוד. בנוסף תוכלו למצוא גם מפעילים רבים המספקים דפי שצביעה ליום הולדת בשילוב הפעלה צבעונית וחגיגית. וכעת נשמח להציע הצעה ייעול קטנה ברשותכם? ראשית, אל תחלקו את הדפים לפני שכל הילדים ישובים בכיסאות, ערוכים ומזומנים.

וחשוב מכך, התאימו אותם לגילם של הילדים ולנושא האירוע. שנית, אל תכבירו בדפים, הדבר יוצר גירוי יתר ומעמיס על הקטנטנים. 
מתלבטים האם להדפיס דפי צביעה לימי הולדת או בחורים מפעילים אשר עוסקים בכך, הנה כמה עובדות מעניינות על דפי צביעה. העובדה הראשונה היא כי דפי צביעה ליום הולדת ובכלל מחזקים את המוטוריקה העדינה. שנית, הם מסייעים לשמירה על ריכוז לאורך זמן. לסיום קבלו המלצה: חשוב שתהיו מתווכים, בייחוד אם הם קטנים. למדו את ילדכם כיצד להחזיק את הצבע באופן נכון ותנו להם צבע אחד בכל פעם. כעת, אתם יכולים לבחור את דפי הצביעה שילדכם הכי אוהבים, להדפיס ולהעניק להם אירוע מרשים ויצירתי במיוחד, שבו יוכלו לצבוע, להדביק, לצייר וליצור כאוות נפשם. אנחנו מתרגשים לקראת החגיגה ואתם?

ילדים רבים אוהבים מאד דפי צביעה שמאפשרים להם להגיע לתוצאה טובה של ציור מדויק בעל מראה מושלם. מהטעם הזה גם הרים ואנשי חינוך מעדיפים פעמים רבות את דפי הצביעה שמסייעים לילדים ליצור ציור יפה ובעל חזות מרשימה. דפי צביעה הם מוצר נהדר וכלי מעולה לעבודה מגוונת ומעניינת אבל חשוב לדעת כיצד להשתמש בו כדי לא לגרום לילדים להפוך להיות שבלוניים ותלויים בו יתר על המידה. 

הדבר החשוב ביותר כשמדובר על דפי צביעה הוא עניין המידתיות. חשוב להקפיד להשתמש בדפים הללו לא על בסיס קבוע כדי לאפשר לילדים להתמודד עם דף חלק שמשמש מצע פתוח וחופשי לבטא את עצמם ללא תלות בצורה או דימוי שנקבעו עבורם מראש. למעשה השימוש בדפי הצביעה מתאים יותר לאימון על מילוי משטחים ודיוק בצביעה, דברים חשובים לכשעצמם אך אינם יכולים לבוא במקום יצירה חופשית ובלתי מתווכת.

בנוסף לעניין המידתיות, ניתן להשתמש בדפי הצביעה כפלטפורמה ליצירה בחומרים שונים כדי להתאמן על מילוי משטחים באופנים מגוונים. זה יכול להיות באמצעות פלסטלינה, קולאז' צבעוני או חומרים מן הטבע כמו חול למשל. שימוש כזה בדפי הצביעה הופך אותם לכלי ולא למטרה וכך מגדיל את הפרספקטיבה של הילד ומשמר תפיסה חופשית יותר שאינה משתעבדת לדף צביעה בעל גבולות ברורים. 

בנוסף השימוש בחומרים שונים חושף את הילדים למרקמים שונים, סוגי חומרים ומגדיל את טווח התחושה שלהם, דבר שחשוב במיוחד בגיל הרך ובגיל הילדות המוקדמת. 

דפי צביעה עשויים להיות כלי מצוין עבור ילדים שחוששים מעבודה על דף לבן ומעוניינים בכל זאת להתיידד עם עולם היצירה והציור. 

בעזרת תיווך של מבוגר ניתן לחשוף אותם דרך דפי הצביעה ליכולות ולכישורים שלהם ובכך לקרב אותם אל עולם היצירה והציור. זו מטרה חשובה למדי היות שיצירה וביטוי אישי דרך ציור מהווים אבן דרך משמעותית בהתפתחות המוטוריקה העדינה של הילדים וכן בהתפתחות הרגשית שלהם. 

כחלק מעבודה קבוצתית ניתן לחלק לכל הילדים דף צביעה זהה עם מגוון של חומרים ובחירה חופשית של חומרי העבודה. בסיום נוכל להתבונן על היצירות ולראות כיצד הבחירה האישית של כל אחד עם החומרים שבהם עבד יצרה יצירה שונה בתכלית. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


צוציק כוכב הילדים - WOW לילדים
נבדק
כל הארץ

צוציק כוכב הילדים - WOW לילדים

הפעלה ייחודית, מלאה בהומור והנאה עם צוציק כוכב הילדים. משחקים, ריקודים ואביזרים.

20 המלצות

חגיגת חד קרן עם אפצ'י
נבדק הטבה
שרון, מרכז, דרום

חגיגת חד קרן עם אפצ'י

חגיגה קסומה היישר מעולם חדי הקרן! משחקים, תלבושות, מוזיקה, ריקודים והמון הפתעות.

46 המלצות

אליהו ברוך - סטנדאפ ללא מעצורים
כל הארץ

אליהו ברוך - סטנדאפ ללא מעצורים

הסטנדאפיסטית הטבריאני מגיע להפיל את כולם מהכיסא בסטנדאפ בועט ושנון.

מסיבת פול מון מטריפה
צפון, שרון, מרכז

מסיבת פול מון מטריפה

יומולדת פולמון מושלמת וזוהרת, עם אביזרים מדליקים, משחקים והמון ריקודים! לבנים ולבנות.

37 המלצות