בנות רק רוצות לעשות כיף

בואו לחגוג יום הולדת כמו שבנות אוהבות - כל הרעיונות למסיבת יום הולדת מושלמת ומהממת שהחברות לא יפסיקו לדבר עליה.

בנות רק רוצות לעשות כיף, גדולות וקטנות גם יחד, מחכות ליום אחד מיוחד בשנה, יום שבו יוכלו לעשות כיף. הרי שלא מדובר ביומו הראשון של החופש הגדול, בטח שלא ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים וגם לא מדובר בחג כזה או אחר, אלא מדובר ביום שבו אנחנו מקבלים חיבוק ענקי, אהבה אינסוף ופינוקים מכל החברים והמכרים שלנו – מדובר ביום ההולדת. יום ההולדת הוא יום מרגש עבור כל אחד, בכל גיל ונדמה שכל אחד אוהב לחגוג את היום בו הוא נולד, רק שכל אחד אוהב לחגוג את היום הזה בצורה אחרת. בעוד שרבים מעדיפים בילויים ביתיים ושקטים, ישנם אנשים שיוצרים לעצמם פסטיבל-הולדת אשר מתפרס על מספר ימים ובו נחגג היום הגדול בכמה אפיזדות. עבור בנות, הרי שמדובר באירוע יוצא דופן וחלקן אפילו חוגגות אותו בקונספט יום הולדת בנות.

בנות רק רוצות לעשות כיף

דוגמנית ליום אחד

בעוד שעולם הילדים הוא עולם ענף ורחב אשר מתאים ברובו לבנים ובנות גם יחד, ישנן דמויות אשר פונות במיוחד אל קהל הבנות ודמויות אשר פונות במיוחד אל קהל הבנים. יום הולדת לבנות הוא יום הולדת מיוחד שבו יש מקום אך ורק לבנות, או יותר במדויק, רק לחברותייה של כלת השמחה. קונספט מיוחד אשר מתאים ליום זה הוא יום הולדת דוגמניות, אשר ביום הזה מגיעות לחגוג עם הבת החוגגת מיטב חברותייה, והן מתפנקות להן בספא לרגליים, מריחת לק, איפור עדין ואפילו תסרוקות מיוחדות כאשר בסוף כל ההתארגנות והפינוקים הן עושות תצוגת אופנה כאשר ילדת יום ההולדת במרכז וכל ההילה סביבה.

שפית ליום אחד

בנות רבות רואות את אמן עושה פלאים במטבח והמון בנות רוצות ללמוד גם את נפלאות האפייה והבישול. אם יש משהו שמדבר במיוחד אל הבנות הוא סדנאות בצק סוכר, אשר בעזרת אותו בצק אפשר לפסל חלומות וליצור חוויה מתוקה ואסתטית. הפעלה בבצק סוכר הינה הפעלה מיוחדת וטעימה המתאימה לכל חגיגה. במהלך הסדנה ילמדו הבנות את רזי הפיסול בבצק סוכר וכמובן שיעצבו דמות לבחירתן שתנוח על עוגה אישית. אם כן, הפעלה לבנות יכולה להיות גם יצירתית ומלמדת והבנות יוצאות עם כלים חדשים אשר יוכלו להפתיע גם את ההורים בפינוקים מתוקים בבית תוך יצירה אסתטית ומרשימה.

רקדנית ליום אחד

בעוד שבנים מאד מחבבים ספורט, בנות רבות מחבבות דווקא את תחום הריקוד. הפעלה שכזו יכולה לכלול קונספט של ריקוד אשר מגיע עד הבית ומפעיל את הבנות בסדנת ריקוד שבסופה עושים הופעה משותפת ומדליקה. נדמה שכעת הטרנדים העכשוויים הם ריקוד הזומבה וריקודי בטן, וכך הבנות יכולות להתנסות בריקודים אלו בפורמט של יום הולדת עם כל החברות. במסיבה שכזו מלמדת המפעילה את התנועות הבסיסיות, מחלקת אביזרים ותלבושות מיוחדות אשר הולמות את הריקוד וביחד יוצרים חגיגה שאין דומה לה אשר מרימה את הקצב לשמיים. מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


רווה בפרחים - סדנאות שזירה
שרון, מרכז, ירושלים

רווה בפרחים - סדנאות שזירה

מסיבת שזירה מרהיבה ביופיה. בואו ליצור לעצמכן סידור מרכז שולחן או קשת מפרחים.

לאהוב עם מור תמיר קידר
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

לאהוב עם מור תמיר קידר

חוויה נשית מעצימה משולבת בהומור, תחרויות ומשחקים קלילים ומצחיקים, סדנה ייחודית ועוד

7 המלצות

פלג חיבה - סטנדאפ בהפתעה לכלה
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

פלג חיבה - סטנדאפ בהפתעה לכלה

מופע סטנדאפ שנון ומצחיק בטירוף בשילוב משחקים קורעים לחגיגה שתעיף אתכם מצחוק!

החל מ:₪999

29 המלצות

אדון באבלרון - קסם הקרקס
צפון, שרון, מרכז

אדון באבלרון - קסם הקרקס

הפעלה קסומה של קרקס ג'אגלינג ובועות סבון מרהיב שיקפיץ לכם את החגיגה.

10 המלצות