בואו למצוא את המטמון במסיבת הישרדות!

כמה פעמים רציתם לנסות את חוויית ההישרדות, למצוא את המטמון לעבור מסלולים ואתגרים מרתקים?

בין אם אתם מתכננים יום הולדת לבן הקטן, או לבת הקטנה, לא פשוט למצוא אטרקציות אשר יתאימו וירגשו את כל אחד ממשתתפי יום ההולדת ואת כל אחד מבני המשפחה. בעזרת התייעצות בת 20 שנים ומעורבות בעולם הילדים, הצליח המטמון של אלעד להשיג פן אחר ומיוחד להפעלה מרתקת של הישרדות קסומה וייחודית שמשלבת שמחה, הומור, אתגרים, איפור, ושירים ייחודיים לכל הפעלה.

ילד או ילדת יום ההולדת, מקבלים יחס חם, מיוחד, ואוהב אשר גורם להם להרגיש במרכז העניינים, משתתף בהפעלות לצד אלעד ומחלק פרסים לילדים, לצד עוד הפתעות רבות.  

האביזרים המתאימים לכל הפעלה גורמים לילדים להרגיש על אי של משימות והרפתקאות. הילדים נהנים ומאותגרים על ידי מנהרות שקופות, שקי קפיצה, קביים, ועוד משחקים מרתקים רבים.

הילדים מחולקים לשתי קבוצות, כאשר כל קבוצה מעודדת ותומכת בכל חבריה, ויחד שואפים לנצח ולעבור לשלב הבא, עד שמוצאים את המטמון של אלעד. נשמע מרתק נכון?

האדרנלין שממלא את הילדים, והאושר שהם חווים נוצר בהם רגעים קסומים מחוויה בלתי נשכחת.

לטקס יום ההולדת עצמו מכין אלעד טקס מיוחד ומפתיע עם מסיבת בועות סבון מרהיבה, שיר ההוקי פוקי האהוב מכל על הילדים, מצנח ענק ומרהיב עליו נמצא ילד/ת יום ההולדת והבובה פאפי- בובת כלב ענקית שאף היא באה להתארח במסיבה ולשמח את ילד/ת יום ההולדת ואת כל חבריהם.  כחלק מהטקס, מעניק אלעד לילד/ת יום ההולדת את המטמון שהוא בעצם מתנת יום ההולדת וכך מקבלים בשירים ובשמחה רבה את והעוגה, וזהו הרגע שלהם לבקש משאלה!

לאחר מכן מגיעה פינת הליטוף הקסומה! הילדים שרואים ומלטפים את החיות מתלהבים ומתמלאים ברגש וביטחון עצמי, ומגלים המון אחריות כלפי החיות. פינת הליטוף, מרתקת את הילדים וגורמת להם להרגיש משהו אחר שלא חווים באף יום הולדת!

למידע נוסף והזמנות חייגו 073-7828003

 

אלעד משקיע את כל לבו ומרצו ביום הולדת בלתי נשכחת ומרגשת ביותר עבור ילדכם תוך חווית הרפתקאות רוויה בפעילויות ואדרנלין לכל הילדים. בואו והשקיעו בילדכם כפי שמשקיע אלעד במטמון!

אז נתראה במטמון הבא ויום הולדת שמח! מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:


מובייל וי אר למבוגרים
כל הארץ

מובייל וי אר למבוגרים

חווית המובייל וי אר כובשת לכם את האירוע עם מתחם ענק ושלל חוויות מציאות מדומה.

לא עודכן מחיר

0 המלצות

נסיכות ואבירים עם הצגה ותחפושות
צפון, שרון, מרכז, דרום

נסיכות ואבירים עם הצגה ותחפושות

בתך הנסיכה כוכבת הצגה על נסיכות ואבירים, עם תחפושות מושקעות לכל החברים.

החל מ:₪900

25 המלצות

69 גוונים של אדום
צפון, שרון, מרכז, ירושלים, דרום

69 גוונים של אדום

מסיבה פיקנטית ביותר עם משחקים מדליקים, תחפושות, אביזרים והמון הומור.

לא עודכן מחיר

14 המלצות

סולו קלאב - המקום המושלם
מרכז

סולו קלאב - המקום המושלם

המקום המושלם לכל חגיגה ולכל מסיבה! צלם, אוכל, מסיבת פולמון, ליווי מלא מהתחלה עד הסוף.

לא עודכן מחיר

0 המלצות