בגדים לבר מצווה

לכבוד היום הגדול תצטרכו להקדיש זמן ומחשבה בעניין בגדים לבר מצווה או בגדים לבת מצווה. אם הכיוון הוא אלגנטי לכיוון חליפה לבר מצווה או שמלה לבת מצווה ואם הכיוון הוא ספורט אלגנט לחתן השמחה - ילד בר מצווה או בגדים לילדת בת מצווה חגיגיים במיוחד: כל האפשרויות נמצאות אצלנו באתר.

בגדים לבר מצווה שיהפכו את החוגג לנסיך של ממש

קטגוריות קשורות:

בגדים לבת מצווה

אירועים משפחתיים הם תמיד דבר מרגש במיוחד. כאשר אחד מבני המשפחה חוגג אירוע מיוחד של פעם בחיים, כל המשפחה צריכה להיות מוכנה לכך בצורה הטובה ביותר שיש. כשהנסיך הקטן של הבית מגיע לגיל 11, מיד מתחילות לצוף בראש של ההורים מחשבות ותכנונים שונים לגבי מסיבת בר המצווה שלו, למרות שיש עוד שנתיים שלמות עד לתאריך המיוחל.

"הלחץ" וההתרגשות האמיתית של כל בני הבית מתחילה כאשר הילד חוגג את גיל 12, כי אז מבינים שישנה רק שנה אחת לתכנן את האירוע הגדול. כמובן שכל הבית נרגש ולוקח חלק במשימת התכנון, אם זה במציאת לוקיישן מיוחד למסיבה, תכנון אטרקציות וגימיקים מדליקים, הכנת הזמנות מעוצבות ועוד.

אחד מהדברים החיוניים במיוחד לקראת האירוע הוא אותו בגד לבר מצווה שהילד ילבש. מכיוון שמדובר באירוע גדול וחגיגי, הוא מוכרח ללבוש את הבגדים הכי יפים ואופנתיים שיש כדי לדפוק הופעה של החיים מול כל המשפחה והחברים. כיצד בוחרים בגדים לבר מצווה עבור הילד?

הכנו עבורכם מספר טיפים מעולים שיעזרו לכם ההורים לצלוח את התכנון החשוב הזה:

תנו לילד להחליט
הדבר הראשון שעליכם ההורים לזכור הוא – תנו לילד לבחור ולהחליט איזה בגד לבר מצווה הוא ילבש. בסופו של דבר זה האירוע שלו, וכעת שהוא בוגר הוא מסוגל לקחת החלטות שונות בחיים באופן עצמאי, ואין כמו להתחיל להתרגל לעניין עם בחירה אישית של הבגדים שהוא לובש.
כמובן שבחנויות הבגדים בהם אתם מבקרים מדי פעם בפעם במהלך השנה, הילד בוחר לרוב את הבגדים שהוא רוצה ללבוש ביומיום. אך כעת מדובר על בגדים לבר מצווה ולא סתם לבוש שגרתי ויומיומי. גם אם הבחירה של הבגדים שהוא ירצה נראית לכם מעט שונה ולא כדאית, זכרו שהוא מעורה מאוד בכל הקשור לסטייל ואופנה הודות לרשתות החברתיות שהוא נמצא בהם כל היום – ולכן הוא יודע איזה סטייל הוא ירצה ללבוש באירוע הגדול.

בחרו בגדים בהתאמה אישית
בגדים לבר מצווה לא רוכשים בחנויות בגדים רגילות, אלא מומלץ להגיע אל חנויות בגדים המתמחות במיוחד בחליפות בר מצווה עבור ילדים. זה נכון לחשוב כי בחנויות מותגים מהגדולות בארץ ניתן למצוא מגוון רחב של בגדים יפים ואופנתיים, גם בסגנון מחויט שיתאים לאירועים – אך הסיבה העיקרית לבחירה בחנות בהתאמה אישית היא העניין של התאמה לפי מידות.
בחנויות הבגדים הסטנדרטיות ניתן למצוא בגדים במידות קבועות, כך שאם הילד ימצא חולצה יפה זה לא אומר שהיא תתאים לו באופן מדויק. מכיוון שזהו השלב בו הילד נמצא בתחילתו של גיל ההתבגרות, כך הגוף שלו משתנה באופן טבעי. תהליך השינוי לוקח כמה שנים בדרך כלל, כך שמידה של הבגד לא בהכרח תתאים לכל ילד בגיל בר מצווה.
חנויות הבגדים בהתאמה אישית ידאגו למידת חליפה או בגד לבר מצווה בהתאמה מלאה ואישית, כך שהבגדים יותאמו על פי מידותיו המדויקות של הילד ולא לפי מידה סטנדרטית. אין ספק כי בגד שיושב בול על הגוך, נראה הרבה יותר טוב מאשר בגד שמעט גדול או לוחץ.

אל תוותרו על מדידות חוזרות
תכנון הבר מצווה וודאי יתחיל אצלכם לפחות שנה לפני התאריך המקורי, כך שיהיה לכם מספקי זמן לכל הארגונים הנדרשים לקראת האירוע. בנוגע לבחירת בגדים לבר מצווה עבור הילד, העדיפו להשאיר את העניין הזה לפחות חודשיים בטרם תאריך האירוע.
כאמור, הילד נמצא בעיצומו של תהליך ההתבגרות והשינוי הביולוגי הטבעי של הגוף. אם תבחרו בגד לבר מצווה חצי שנה לפני המועד המקורי, רוב הסיכויים כי בזמן הזה הגוף של הילד ימשיך להשתנות ובסוף החליפה שנבחרה כלל לא תתאים למידותיו.
לכן, העדיפו להתחיל עם בחירת הבגדים לפחות חודשיים לפני האירוע, והכי מאוחר שאתם יכולים לדחות את העניין, כאשר המדידה האחרונה של הבגד הנבחר תתבצע בסמוך ככל הניתן ליום המתוכנן של בר המצווה.

כך תתאימו לוק טרנדי לערב החגיגי
הטיפ האחרון הוא התאמת הלוק הכללי של הילד ליום הגדול. בחירה של בגדים לבר מצווה לא מספיקה, אלא עליכם להתאים את כל המראה של הילד בהתאם לסגנון האופנתי שהוא אוהב. בין הדברים הקשורים ללוק הסופי הם הנעליים שהוא ינעל ביום האירוע, מומלץ לבחור נעליים שהן גם אופנתיות אך גם נוחות להליכה ועמידה ממושכת מכיוון שהוא יהיה איתן במהלך שעות רבות במהלך היום של האירוע.
הורים רבים מעוניינים שהילד ייראה ייצוגי ביום הבר מצווה, ולכן רוצים שהילד ישים גם עניבה או פפיון יחד עם הבגד או החליפה שהוא לובש. כאן המקום להזכיר כי הילד הוא המחליט העיקרי בנוגע ללבוש שלו בבר המצווה, כך שאם אינו מעוניין לשים אקססוריז כזה וותרו לו על כך וזכרו כי ככל הנראה תזכו לראות אותו עם עניבה מכובדת ביום חתונתו.

בגדים לבר מצווה, בגדים לבת מצווה

סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר