אריאלה דודו - מפגשי מראות

איזור פעילות: כל הארץ

להזמנות: 073-7026483

אריאלה דודו - מפגשי מראות

מוזמנים לצלול אל תוך סדנה אינטראקטיבית ויוצאת דופן שבה נשחרר את הדרמה מהסיפור.
 

חלק ראשון: נשחרר את המיינד החושב והמתכנן דרך כלי אילתור תנועה ומשחק, שיאפשרו להתחבר לילד שבי, ולקול האותנטי האישי.
כלים המאפשרים לכולם אט אט להיפתח ולהשתחרר. דרך המשחק נוצרת קלילות, צחוק שחרור והמון הנאה.
 

הפסקה קצרה
 

חלק שני: נרכוש כלים מעולמות התוכן: תאטרון פלייבק וגישור, דרכם נתנסה בעבודה עם סיפורים וסיטואציות מחיי היומיום של העובדים. 
נכנס ל'חדר החזרות' של הארגון, ובתנאי 'מעבדה'  נלמד, להקשיב ולהתבונן בסיפור שמנהל אותנו ולא מרפה, נראה כיצד הוא משליך על כל תחומי החיים. 
נעשה 'Freeze' בנקודות וצמתים משמעותיים בהם נוצרה נקודת שבר, נשבר האמון, ונעלמה ההקשבה. 
נכנס לנעליים של אחר, נראה איך זה מרגיש ונשמע. נבין מה חלקנו ביצירת המציאות הזאת כפי שהיא נראית.
נרכוש כלים להקשבה פעילה המפתחים את יכולת האמפטיה וההכלה.
נלמד כלים מעולמות הגישור ותאטרון הפלייבק לתקשורת אפקטיבית, רותמת ומעצימה שאינה רוטנת ומאשימה.
ויחד ניצור תסריט חדש ומרגש, הפותח עולם חדש של הזדמנויות, בו אנחנו מנהלים את ההצגה של חיי בעוצמה, חופש, ובביטוי עצמי מלא.
 

משתתפים המתנסים בסדנאות "מפגשי מראות" חווים מרחב בטוח המאפשר פתיחות, צחוק שחרור והמון הנאה. נוצרת אינטימיות, קרבה וגיבוש.
לומדים להתחבר לקול האותנטי הייחודי להם, יוצרים הכרות ממקום חדש ומרגש.
העובדים משפרים מיומנויות תקשורת, שיתוף פעולה ועבודה בצוות. 
האמון שנוצר מאפשר פתיחות, הכלה הקשבה ואינטימיות. העובדים לומדים להתמסר ולהשתחרר דרך כלי תאטרון פלייבק. 
 

השפעת האילתור בחיי היום יום:
- היכולת להסכים לפתח ולחזק רעיון של אדם אחר, כרוכה לא פעם בנכונות לוותר על הרעיון האישי, מתוך הבנה שהרעיון החדש אותו מציע הפרטנר שלי, הוא הנחוץ כרגע להשלמת מארג שלם והרמוני.
- תירגול במיומנות האילתור מפתח את היכולת להיות מוביל, יוזם רעיונות, יחד עם יכולת להיות שותף הנענה ליוזמות של חבריו.
- ההתנסות באילתור מאפשרת קבלת מצבים של אי וודאות, עוזרת להשתחרר מהרציונאל המתכנן והחושב, ולהסתמך על גמישות וחופש מחשבתי, עבודת צוות והקשבה.
- כלי האילתור מאפשרים ללמוד דרכי ביטוי במצבים בלתי צפויים, תוך אינטראקציה עם אנשים בעלי דמיון ואופני הבעה שונים.
- ההתנסות באילתור מאפשרת להגיב למידע חדש ולשינוי סביבתי באופן ספונטני ומיד. 
 

מתאים ל: לימי הולדת למבוגרים, ימי כייף, ערבי צוות, ערבי חברה, Happy Hour , ערבי נשים, משחקי חברה, סדנאות למבוגרים, סדנאות אילתור ועוד
 

קצת עלי: 
נעים להכיר אריאלה דודו, יוזמת ומפתחת של השיטה "מפגשי מראות", מנחת קבוצות פלייבק תרפיה.
מגשרת ואשת חינוך בעלת MA בניהול וארגון מערכות חינוך. 
בעלת ניסיון עבודה בחניכה, ליווי, הדרכה והובלת צוותים חינוכיים לשיפור אקלים חינוכי מיטבי, דרך כלי גישור היוצרים תקשורת רותמת, מאפשרת ומעצימה שאינה רוטנת, אלימה ומאשימה. 
לקוחות אשר השתתפו בסדנאות שלי הן: אחיות ביה"ח פוריה, נעמ"ת, גימלאי בזק, תיכון ע"ש קציר רחובות, השתחוויה, מרכז שירות לעיוור ת"א, תוכנית "אם לאם" עירית אזור.
 

אשמח לקחת אתכם למסע אל עצמכם, שיכיר לכם אפיקים חדשים לפרוץ את הגבולות של עצמכם, להסיר חסמים שאינם משרתים אתכם, להתמסר ולחיות את החיים שאתם אוהבים. מחירים: לא עודכן.
למידע נוסף והזמנות:
073-7026483

לא עודכנו סרטונים.

תודה רבה, חוות הדעת נשלחה בהצלחה למערכת האתר ותפורסם בהקדם.


הוספת חוות דעת

אורנה גילת - דיאלוג אחר
פורסם בתאריך 31/03/2019 - 14:06:56

מפגש חוויתי ומרתק המשלב בין עולם הגישור לעולם תאטרון הפלייבק, התקיים השבוע במרכז גישור ראשל"צ. המגשרים הקהילתיים התנסו בתאטרון פלייבק. בטכניקת הפלייבק המתנדבים מהקהל מספרים סיפור הכולל אירוע מחייהם ומיד לאחר מכן נבחרים שחקנים מהקהל להמחיז את הסיפור, ובכך מאפשרים למספר עצמו ולקהל הרחב להתבונן בהתרחשויות ובדרכי התגובה המוצגות, ולבחון זוויות ראיה חדשות על אותו סיפור. בדומה לעולם הגישור, גם בתאטרון הפלייבק נדרשת יכולת הקשבה לפרטים, זיהוי קונפליקטים וההזדמנות הטמונה בו ליצירת מרחב של שיתופי פעולה, מתוך רצון להרחיב את ההתבוננות על מנת ליצור הבנה והסכמות במערכות יחסים. ההקבלה בין השניים היתה חדשנית, וחווייתית עבור כל המשתתפים. תודה לאריאלה המדהימה על מפגש עוצמתי וחיבור לעולם חדש ומרתק.


ויקי ברנאור
פורסם בתאריך 31/03/2019 - 11:16:29

אריאלה את מקצועית, ממוקדת מטרה וגורמת לי להרגיש ולחוות. בסבלנות וברוגע את לא מוותרת לי . כל מפגש איתך מכיל בתוכו שמחה, הנאה ותובנות. אני רוצה להודות לך על הדרך והמקצועיות ועל כך שאת לא מאפשרת לי לברוח.


עליזה ברטשניידר
פורסם בתאריך 25/03/2019 - 13:49:12

התנסיתי היום לראשונה בחוויה של תרפיה באמצעות תאטרון פלייבק וחזרתי ממש בהיי של התרוממות חושים. אריאלה הפעילה אותנו תחילה בשחרור כל איברי הגוף ואחר כך במשחקי אילתור. חווינו משימות כיפיות, החזרנו את הסיפורים תוך הארת כיווני מחשבה שונים. תודה לאריאלה שעשתה זאת במקצועיות, רגישות ובתבונה רבה.


קרן בארי - תומכת לידה
פורסם בתאריך 16/03/2019 - 22:09:57

גם אני השתתפתי בסדנת פלייבק עם אריאלה, ונותרתי ללא מילים. אריאלה מהממת וכיפית עם אנרגיות מדבקות! מעבירה את הסדנא בצורה מהנה וזורמת. זו חוויה שפותחת כל כך את המחשבה ומשחררת. ממליצה בחום באמת על סדנא סופר מיוחדת


ענת אהרוני - מלווה אותך להגשמה
פורסם בתאריך 03/03/2019 - 17:24:44

היה בוקר של השקעה בעסקים של כולנו. קולה של כל אחת נשמע והוקשב. אריאלה את נהדרת! פעילות מרגשת משחררת מאפשרת ומרחיבה.


דנה סוקול - DNA של המילים
פורסם בתאריך 26/02/2019 - 10:36:32

אריאלה יקרה, אני רוצה להביע בשמי ובשם חברותי למערך החונכות בארגון קישורי אימהות- מעגלים עסקיים לאימהות עצמאיות את התודה העמוקה והערכה הרבה על הסדנה המדהימה שהעברת לנו. בכישורים הייחודיים לך וברגישות נפלאה הצלחת להוציא מכל המשתתפות פרצי צחוק, התרגשות ודמעות, כולן נטלו חלק בפעילות והרגישו הכי טבעי מול הקהל ועל הבמה. תודה רבה על הנתינה ועל סדנה באמת שונה ומעוררת מחשבה ותובנות.


דורית ברקוביץ - יצירה במטבח
פורסם בתאריך 05/02/2019 - 11:52:20

אריאלה אהובה, זו פעם שנייה שאני משתתפת בסדנא בהנחייתך וגם הפעם כמו בפעם הקודמת היה מרגש ומחבר. אפשרת לכל אחת להביא לביטוי את הפאן האישי והעסקי. הפעילות ההדרגתית והמגוונת איפשרה פתיחות ורגישות. היה מגבש, מהנה ומצחיק. ניצחת על ה`תזמורת` באופן מושלם. ממליצה עליך בחום ובאהבה.


גליה של המתוקים - קינוחים אישיים
פורסם בתאריך 29/01/2019 - 13:47:10

עברנו עם הצוות סדנא מגבשת עם אריאלה. היה מצחיק וכיף, מעורר ומחבר נכנסתי לחדר מלא מכרות ויצאתי מחדר מלא חברות. זו אופציה מופלאה לקבוצה, למשפחה לחברים ולצוותי עבודה.


כרמית זך - רפלקסולוגית ומומחית בריפוי טבעי משולב
פורסם בתאריך 20/01/2019 - 18:15:05

אריאלה יקרה, היה בוקר נפלא, מגבש עם המון השראה לגבי עצמינו ולגבי העסק והלקוחות שלנו. לי באופן אישי היה מאד מאד מרגש ועוצמתי מכיון שסיפור מהקליניקה שלי זכה לתהודה ובמה. את פשוט נפלאה, שילוב מושלם של אסרטיביות עם רגש ופתיחות. מנהיגה טבעית שסוחפת אחרייך בהתלהבות. תודה גדולה מעומק הלב.


ניצן גבאי משען - אימון והדרכת הורים
פורסם בתאריך 14/01/2019 - 21:35:51

גם אני לא שמעתי על סדנת פלייבק עד לא מזמן. אתמול במפגש נטוורקינג זכיתי להתנסות בסדנת פלייבק. לכל אחד מאיתנו יש סיפור בראש, סיפור שאנחנו מספרים לעצמינו ושמשפיע על היומיום שלנו. סדנת פלייבק מאפשרת לך לראות את הסיפור שלך מבחוץ ועל ידי כך שהחברים לקבוצה משחקים את הסיטואציה ומדברים את הקולות שיש לנו בראש. בעזרת הכלי הזה, אחת החברות קבלה מענה לדילמה שיש לה בעסק. אז תודה לך אריאלה על חוויה מלמדת, אין ספק זה כלי מיוחד ומעניין לעבוד איתו. אהה כן... והיה גם אוכל טעים ומפנק


מרים זיסמן - רכזת תוכנית "אם לאם" אזור
פורסם בתאריך 09/01/2019 - 17:48:37

אריאלה היקרה, בלי לדעת בדיוק מה צפוי לנו במפגש, הרגשתי שנכון יהיה להזמין אותך להנחות מפגש של מתנדבות מהממות של "אם לאם" אזור. המפגש היה כל מה שקיוויתי, קרבה, הכרות ממקום אחר, הקשבה, צחוק ודמע. בקיצור כל מה שיכול לעשות מפגש למפגש משמעותי ומעשיר. תודה לך


עינת גולן - אסטרטגיה שיווקית וליווי עסקי
פורסם בתאריך 29/12/2018 - 09:55:24

אריאלה הכניסה אותנו לאווירה של עשייה עסקית באמצעות סדנת פלייבק. קבלנו כלים בעבודה מול לקוחות, חוויה של אירועים עיסקיים ומתן תמיכה וחיזוק לבעלות העסק, שזו היתה חוויה עוצמתית במיוחד. אם לא ידעתם, אפשר באמצעות הפלייבק, לקבל כלים חווייתיים ועוצמתיים לקדום אישי בעסק. תודה אריאלה על החוויה העוצמתית ,המקצועיות ההכלה ומי שאת.