איך ליצור משחקים מקוריים לכל מסיבה?

כך תהפכו את החגיגה לבלתי נשכחת עם משחקים משלכם

במקום לשבור את הראש על הפעלה יוצאת דופן ליום ההולדת, תוכלו לחשוב על מגוון משחקים מקוריים בעצמכם!

כשמארגנים ימי הולדת צריך לחשוב על לא מעט דברים, והרבה פעמים קשה למצוא רעיון מקורי באמת שישמח את החברים או המשפחה. מה גם שכבר הייתם בהרבה ימי הולדת של חברים, בהם כל אחד מביא הפעלה חדשה. אז במקום לנסות ולמצוא הפעלה חד-פעמית שאף אחד עוד לא ראה, לסרוק את האינטרנט ולבקש המלצות מחברים ומההורים, אתם יכולים פשוט לחשוב על משחקים מקוריים משלכם, כך תהיו בטוחים שיהיה לכם רעיון שאין לאף אחד אחר.
 

סוגרים פינות
עם קצת דמיון, אפשר ליצור משחקים מקוריים לכל מסיבה, ולהפוך כל אירוע לאישי יותר, מבדר יותר ומהנה יותר עבור כולם. כשתיגשו לתכנון המסיבה, שימו את המשחקים במרכז. נכון, יש את עניין הקישוטים ודוכני המזון, אבל את אלו תוכלו לארגן תוך זמן קצר ממה שאתם חושבים. בשביל כל הדברים ש"מסביב" למסיבה (כמו אוכל, קישוטים, ציוד ומוזיקה), תוכלו למצוא כאן באתר מגוון רחב של אפשרויות. לכן, כדאי להשקיע את מירב הזמן בתכנון הפעילות המרכזית של המסיבה – אלו יהיו המשחקים שתיצרו בעצמכם. אז מאיפה מתחילים? שבו עם דף ועפרון, וחשבו על כל הדברים שאתם אוהבים לעשות ושמשמחים אתכם, וכמובן גם על המשחקים האהובים עליכם. כך תוכלו למצוא רעיון ראשוני למשחק.
 

איך ליצור משחקים מקוריים לכל מסיבה?
 

השתמשו בידע שלכם
פעילות מבחוץ יכולה להיות אישית, אם מעבירים למפעיל מידע מראש על עצמכם – החוגגים. אבל עדיין, המפעיל ידע להגיד רק את מה שסיפרו לו, ולרוב הוא ייצמד למה שתכנן מראש, והדבר יהיה דומה לימי הולדת אחרים. לעומת זאת כשאתם מתכננים  לעצמכם מסיבת יום הולדת, תוכלו לארגן שאלון נושא פרסים על עצמכם או על נושא שאתם מכירים היטב, או אולי בינגו שבמקום מספרים נמצאות תשובות נכונות לשאלות. תוכלו לארגן גם תחרויות שונות בתחומים שקרובים לליבכם, או לארגן משחק "חפש את המטמון" שעוקב אחרי מקומות משמעותיים עבורכם – בבית ואפילו מחוצה לו.
 

איך ליצור משחקים מקוריים לכל מסיבה?
 

מקוריות היא שם המשחק
כפי שניתן לראות, מאוד פשוט לתכנן ולחשוב על משחקים מקוריים לכל מסיבה. המטרה היא בסופו של דבר לארגן מסיבה אישית ומהנה, שאתם וחבריכם תזכרו לטובה זמן רב לאחר המסיבה. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל מעט יצירתיות, ופשוט לחשוב על מה שעושה לכם הכי טוב – זה הרי היום שלכם!

אפשר לחשוב על שלל משחקים מקוריים למסיבה – רק צריך לחשוב מה עושה לכם טוב על הלב, ולהתאים אותו למסיבה!מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

הרעיונות הכי חדשים להפעלות ילדים

הרעיונות הכי חדשים להפעלות ילדים

18/02/2019 09:42:59

רשימת הפעלות חדשות ומקוריות במיוחד שיהפכו כל מאורע לחגיגה של ממש. כנסו והזמינו את ההפעלה הכי מתאימה לכם.
חגיגה מדעית - השוואה בין מפעילים וסוגי ההפעלות

חגיגה מדעית - השוואה בין מפעילים וסוגי ההפעלות

24/02/2019 09:39:19

הכניסו את ילדיכם לעולם המדע עם מגוון הפעלות מפתיעות, מצחיקות ומחכימות שהם לא ישכחו.
דפי צביעה ליום הולדת

דפי צביעה ליום הולדת

19/03/2019 14:50:54

אם חיפשתם דפי צביעה ליום הולדת חגיגיים וצבעוניים יש לנו מה להציע לכם.
לארגן מסיבונת מושלמת של יום הולדת

לארגן מסיבונת מושלמת של יום הולדת

20/03/2019 12:02:53

היום כל מסיבונת הפכה להיות מסיבונט - כולם מעלים הכל לרשת האינטרנט, משתפים באינסטוש, מתייגים בפייסבוק או יוצרים סרטון ויראלי. איך עושים את זה נכון?
לחגוג בקלות יום הולדת. קום עכשיו

לחגוג בקלות יום הולדת. קום עכשיו

20/03/2019 12:07:46

אל תתלבט! בוא לחגוג בקלות יום הולדת. קום עכשיו והזמן מפעיל מיוחד. איך בוחרים מפעיל ליום הולדת בצורה מושלמת. הטיפים והעצות הגדולים.
כיפכף של יום הולדת - המדריך השלם

כיפכף של יום הולדת - המדריך השלם

20/03/2019 12:12:25

יום אחד אתם מעיפים מבט בלוח השנה ופתאום זה מכה בכם – יום ההולדת של הילד הקטן והאהוב שלכם מתקרב. כיפכף של יום הולדת - המדריך השלם.
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר