איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

מבחר הצעות מדליקות לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת

בואי גלי אלו מקומות מהממים הטבע מציע לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת וכל המידע שתצטרכי לארגון המסיבה

מסיבת רווקות יכולה להיות במקומות רבים. יש כאלו שיעשו אותה בבית, יש כאלו שיבחרו לופט מפנק, יש בנות שישמחו למתחם בריכה או ספא ויש בנות שיבחרו דווקא ללכת על הטבע, ללא ספק מקום פחות שגרתי אבל מיוחד מאוד. פורטל קרמל מביא לכם במאמר זה מספר הצעות סופר שוות ללמסיבת רווקות בלתי נשכחת במקומות שונים בטבע.
 

מה מיוחד במסיבת רווקות בסביבת הטבע?

מסיבת רווקות בשטחי הטבע היא מסיבה בסגנון נטורל, אין מחויבות ללבוש יפה, אפשר לבוא בבגדים הכי נוחים שלכן. אם המסיבה היא בערב קייצי אז אפשר לבוא בבגדים נעימים במיוחד. כמו כן, כאשר המסיבה בטבע, לרוב אין הגבלת שעה ואפשר לחגוג בכיף עד אור הבוקר. כאשר עושים מסיבת רווקות בחוץ בטבע, יש ללכת לראות את המקום לפני, להבין בדיוק איך לתחום ולקשט את המקום ומהם הדברים אשר תזדקקו להם. למעשה כאשר עושים מסיבה בטבע, חוץ מהתפאורה הטבעית, תצטרכו לדאוג למקומות ישיבה, שולחנות, תאורה וכל אבזור שמיועד למסיבה. כדאי לחשוב על כל אלו מראש ובמידה ואתם מסתבכים, דעו שיש היום חברות הפקה מיוחדות שזה מה שהן עושות, מפיקות מסיבות בטבע.
 

איך לחגוג בטבע מסיבת רווקות

מסיבת רווקות על חוף הים

חוף הים הוא אזור מושלם לחגוג בו מסיבת רווקות, במיוחד אם היא בקיץ. אפשר להתחיל אותה בשעות האור, להיכנס לשחיה, אפשר ליצור אוהל מסיבה גדול ואם זה אזור שניתן לעשות בו קומזיץ אז זה יוסיף מאוד לאווירה. כמה מהאטרקציות הנחמדות למסיבת רווקות בים היא לעשות מסיבת פול מון שתעלה את האנרגיות השמחות עבור כלת השמחה וחברותיה או להזמין הפעלת אלכוהול שתרים את האווירה.
 

מסיבת רווקות ביער

אם יש לכם אזור של יער יפה שאתן מכירות בסביבה שלכם, זה בהחלט מקום שניתן לחגוג בו מסיבת רווקות. זהו למעשה שיא הטבע בתפארתו. אפשר להגיע לפני, לתחום את המקום ולקשט, להקים אוהלים על מנת להישאר לילה, לשים מעט תאורה, לעשות קומזיץ ובהחלט האווירה היא מדהימה ומיוחדת מאוד. כמו כן, במקרה של יער בהחלט ניתן להיעזר בחברת הפקה שתוסיף לכן אטרקציות נהדרות עבור המסיבה.
 

מבחר הצעות מדליקות לחגיגת מסיבת רווקות בלתי נשכחת

מסיבת רווקות תחת כיפת השמיים באזור המדבר הדרומי

לכל הבנות אשר הדרום הוא האזור שמושך אותן, בהחלט ניתן לחגוג מסיבת רווקות בטבע באזור מדברי בדרום. כאן למעשה יש לכם שתי אפשרויות טובות, האחת לנסוע למתחם קמפינג ולהקים שם אוהל מסיבה או אוהלים. והאפשרות השניה היא למצוא מתחם חאן בדרום עם חדרים לקבוצה ואזור בטבע שניתן בו לקיים את המסיבה. הדרום הוא בהחלט מקום קסום למסיבת רווקות בלתי נשכחת בטבע.

לסיכום, מסיבת רווקות בטבע יכולה להיות שונה ומיוחדת מן המסיבות שאתן רגילות אליהן. כאשר חוגגים בטבע יש למסיבה קסם מיוחד משלה, אך חשוב במיוחד לא לשכוח להיערך לכך מראש. לעוד רעיונות למסיבת רווקות בטבע, מאמרים דומים שיכולים לעניין אותך:

חבילה עוברת למסיבת רווקות

חבילה עוברת למסיבת רווקות

28/07/2019 14:39:43

זכרי כי אין מסיבת רווקות בלי כמה משחקים משעשעים שאת ויתר החברות תוכלו להכין בעצמכן. חבילה עוברת - בואו לעשות את זה נכון.
משחקי שתייה למסיבת רווקות

משחקי שתייה למסיבת רווקות

23/01/2020 15:29:23

אנחנו גם ככה מתכננות לשתות במסיבה, אז למה שלא ננצל את המצב עם משחקי שתייה למסיבת רווקות? הנה כמה משחקים שתוכלו לערוך במסיבת הרווקות הממשמשת ובאה
רעיונות לברכות למסיבת רווקות

רעיונות לברכות למסיבת רווקות

30/01/2020 15:42:09

החברה הטובה שלכן, האחות או הגיסה לעתיד עומדת להתחתן ואתן עמלות על מסיבת רווקות טובה, הכל כבר כמעט מוכן אבל שכחתן מדבר אחד קטן אבל חשוב- הברכה!
מסיבת רווקות שווה לכלה הנועזת ולכלה הצנועה

מסיבת רווקות שווה לכלה הנועזת ולכלה הצנועה

24/12/2019 11:23:34

חשוב במיוחד להתאים את כל מערך המסיבה על פי העדפותיה האישיות של הכלה מכיוון שהיא מרכז העניינים. לפני הכל כדאי קודם כל להבין מי נחשבת כלה נועזת ומי רגועה
איך בוחרים מפעילה למסיבת רווקות?

איך בוחרים מפעילה למסיבת רווקות?

25/12/2019 11:43:54

לא בטוחה אילו הפעלות יתאימו לאופי המסיבה? יש לך שאלות אחרות בנושא הפעלות ואטרקציות למסיבת רווקות? המידע הבא הוא בדיוק בשבילך!
חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

חבילה בהפתעה למסיבת רווקות

26/12/2019 11:56:37

אחד מהמשחקים הוותיקים והאהובים ביותר במסיבת הרווקות הוא משחק "חבילה עוברת". למי שלא מכירה את המשחק (למרות שקשה להאמין שיש מישהי כזו בינינו...)
סרגל נגישות
למידע נוסף ועדכונים בסרגל הנגישות:
צרו איתנו קשר